• prije 2 mjeseca
  • 0prijave
  • 151pregledi

P.I.N. Personal GmbH

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:Bavarska / Njemačka
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:

    Puno radno vrijeme

  • O poslodavcu:

    Mi smo P.I.N Presonal. Profesionalana firma za trazenje posla u Njemackoj,

    suradujemo sa vrlo dobrim firmama koje

    traze kvalificirane ljude za poslove kao sto su:

    •Vozaci/ce Vilicara
    •Stolari/ice
    •Bravari/ice
    •Automehatronicari/ke (Automehanicari/ke)
    •Kvalificirani radnici/ce metala ( Varioci/Zavarivačice )/
    •Montazere/ke kuhinjskog namjestaja
    •Vozace/ice kamiona do 7,5 t.

  • Uvjeti su: osnovno-komunikativno znanje Njemackog jezika (A2-B1), Vozacka dozvola klase B, Automobil, iskustvo.
    Vase zamolbe mozete slati na sljedecu email adresu ili mozete kontaktirati naseg Rekrutera;

    Email: R.Vidovic@pin-personal.com

    Mob: +4916090775662

    Tel: 087197482140

    Pozivni broj za Njemacku: +49

  • Inženjerske usluge i proizvodnja - ostalo
  • Elektrotehnika

Morate se prijaviti da bi mogli komentirati i licitirati na ovaj posao