• 80 kn po projektu. Na 1000 rijeci.
  • prije 4 mjeseca
  • 8prijave
  • 2095pregledi

Tražimo osobu za radno mjesto:

CONTENT WRITER

Iskrenu, motiviranu i snalažljivu osobu čiji posao će biti kreiranje i održavanje korisnog i kvalitetnog sadržaja napisanog na engleskom jeziku na našim web stranicama.

Glavna zaduženja biti će priprema i pisanje:

- vodiča i savjeta za kupovinu crypto valuta

- kraćih opisa kategorija te tekstova o popularnim proizvodima

- sadržaja za newsletter

- članaka o cryptocurrency industriji

Osim toga posao uključuje nadgledanje i uređivanje sadržaja na stranicama (vijesti na naslovnici, novosti na stranicama, komentari posjetitelja), po potrebi copywriting te u manjoj mjeri community management.

Dobar generalni opis onoga što tražimo opisan je i na Wikipediji (pojam "Website Content Writer").

Od kandidata očekujemo:

- izražene spisateljske vještine(!!)

- sposobnost kvalitetno obraditi velik broj različitih tema(!!)

- samostalnost

- proaktivnost

-pisanje članaka na engleskom jeziku

Iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima te interes za cryptocurrency tematiku svakako je plus.

Radno mjesto podrazumijeva pisanje sadržaja o novim tehnologijama te se zato očekuje da kandidat prati trendove i novosti u cryptocurrency industriji.

Nudimo:

Rad od kuće i fleksibilno radno vrijeme.

Radni uvjeti su po dogovoru, a ako nađemo osobu kakvu tražimo riječ je stalnom zaposlenju*.

Pružamo mogućnost aktivnog sudjelovanja u razvoju i rastu stranica te rad u ugodnoj i opuštenoj atmosferi.

Posao se obavlja online

* Ako ti posao zvuči primamljivo i misliš da si stvoren/a za njega no trenutno ne tražiš stalno zaposlenje (s punim radnim vremenom) već bi npr. povremeno mogao/la uskočiti kao pripomoć, svejedno nam se javi. (U tom slučaju obavezno stavi napomenu u prijavi!)

Način prijave:

Uvijek smo u potrazi za novim snagama, a prijave šaljite na info@nextmediacorp.com

U prijavi bi osim životopisa poželjno bilo navesti nešto o sebi, radnom iskustvu te razloge zbog kojih misliš da si prava osoba za ovaj posao.

  • Novinarstvo i pisanje članaka
  • Kreativno pisanje / Copywriting
  • E-knjige i blogovi

Morate se prijaviti da bi mogli komentirati i licitirati na ovaj posao