Agent u Call Centru - Zagreb

Detalji posla
OBJAVLJENO
Objavljeno na svi. 6., 2024
STATUS
Apliciranje omogućeno
TRAJANJE
30 dana
VRIJEDNOST
800.00€ po projektu
LOKACIJA
Na lokaciji
TIP
Jednokratno
PRIJAVE
2
Potrebne vještine
  • Telemarketing
  • Prodaja I Marketing - Drugo

Call Agent - Prodaja proizvoda za zdravlje (Zagreb)

Opis posla: Tražimo dinamičnu osobu za rad u našem Call Centru u Zagrebu, koja će se pridružiti našem timu kao Call Agent za prodaju proizvoda za zdravlje. Glavna odgovornost ovog položaja je kontaktiranje postojećih klijenata radi prodaje proizvoda, uz 30% angažmana u cold callingu. Osiguravamo konkurentna primanja koja mogu doseći čak 1000€ s bonusima, a radno vrijeme je od ponedjeljka do petka od 9 do 15 sati, s vikendima slobodnima. Radno vrijeme je šest sati uz pauzu od 30 minuta za ručak.

Na poziciju Call Agenta tražimo 4 izvršitelja.

Odgovornosti:

  • Kontaktiranje postojećih klijenata radi prodaje proizvoda za zdravlje.
  • Dosezanje postavljenih prodajnih ciljeva.
  • Elokventna komunikacija i pružanje vrhunske korisničke podrške.
  • Praćenje napretka i izvještavanje o rezultatima.

Uvjeti:

  • Odlično znanje hrvatskog jezika u govoru i pismu.
  • Iskustvo u prodaji ili volja za učenjem i razvojem u prodajnom području.
  • Snalažljivost, elokventnost i poznavanje medicinskih termina su plus, ali nisu neophodni.
  • Mogućnost dugoročnog zaposlenja s prijavom i ugovorom na neodređeno uz probni rad od 6 mjeseci.

Napomena: Posao se obavlja isključivo iz ureda u Zagrebu. Agenti koji steknu nekoliko mjeseci iskustva postižu iznose od 1200 do maksimalnih 2000€ uz odlične prodajne rezultate.

Nudimo:

  • Konkurentna primanja s mogućnošću dodatnih bonusa.
  • Sigurno radno okruženje s pozitivnim timom.
  • Lokacija u centru Zagreba s odličnom povezanošću javnim prijevozom i parkingom.

Prijave možete poslati putem freelance.hr ili na e-mail [email protected]

Da li ste poslodavac? Postavite sličan posao